עבירות צבאיות

עו"ד רייפר מופיע באופן תדיר בבתי דין צבאיים, עוסק בייצוג בהליכי חקירה של המשטרה הצבאית ובהליכים משמעתיים צבאיים ומטפל בפתיחת תיקים פליליים ומשמעתיים במסגרת הצבא.

השירות כולל ייצוג חיילים הנאשמים בעבירות (סמים, עריקות או כל עבירה פלילית אחרת), טיפול בהם במסגרת הצבאית לרבות שיקום וסיוע בשחרורם מהצבא ובהמשך שיקומם במסגרת אזרחית. יש לעו"ד רייפר ניסיון רב בייצוג נאשמים בתיקי עריקות לתקופה של עד 5 שנים, שהסתיימו ללא מאסר בפועל, וכן בהגשת ערעורים צבאיים.

עו"ד צבאי

‏המערכת הצבאית בישראל היא מערכת מורכבת מאוד אשר דורשת מכם להשקיע שנים רבות בשביל לתרום למדינה. אבל מה קורה ‏כאשר אתם מוצאים את עצמכם בקרב אל מול המערכת הצבאית? בגלל טעות או בגלל קבלת החלטות לא נכונה שלכם? במצב כזה אתם רוצים לצמצם למינימום האפשרי את הסיכון ואת הטעויות שלכם, ואתם מוכנים לעשות הכל על מנת לקבל את הייעוץ של עו״ד צבאי ויפה שעה קודם. הכלים אשר עומדים לרשותו של עו״ד צבאי הם רבים ‏מה שאומר שאתם יכולים לאפשר לעצמכם להתמודד עם כל הסיטואציה בצורה הכי טובה שיש. אנחנו, אנשי הצוות המקצועי של משרד עורכי הדין אביעד רייפר, יכולים לעזור לכם להתמודד עם כל סיטואציה אל מול המערכת הצבאית בצורה הכי טובה שיש.

‏ליווי של עו״ד צבאי – במהלך חקירה

‏בדיוק כמו במערכת האזרחית, גם בכל מה שקשור לטיפול בתיק בתחום הצבאי, החשיבות של עו״ד צבאי ‏היא גדולה מאוד. מצד אחד, ברור שאתם מבינים במידה כזו או אחרת מה קורה, אבל אתם לא באמת מומחים בדין הפלילי של המערכת הצבאית ולכן יש לכם מעט מאוד דרכים להתמודד עם הסיטואציה שלכם. לכן, הליווי המקצועי של עורך דין מומחה אשר מכיר לעומק את המערכת הצבאית, הוא חלק חשוב בקו ההגנה שלכם, וזוהי הדרך שבה אתם תשמרו על הזכויות שלכם. על אחת כמה וכמה כאשר התיק מתגלגל ‏אל בית המשפט, אתם רוצים ‏לדאוג לזכויות שלכם ‏, כמו גם לתוצאות של ההליך המשפטי.

‏לקחת אחריות בשביל למצוא פתרון נכון

‏בשלב הזה, ברור לכם שאתם חייבים לעשות הכל על מנת לקחת אחריות ולהצליח לטפל במצב המשפטי החדש בשביל למנוע סיבוכים. לכן, אתם רוצים לפנות בהקדם לעזרת אנשי הצוות המקצועי של משרד עורכי הדין אביעד רייפר, ‏ולבנות את קו ההגנה שלכם מתוך מחשבה על המצב של התיק ועל הפתרונות האפשריים הטובים ביותר ‏לסיטואציה. אנחנו, על בסיס שנים רבות של ניסיון בתחום, נוכל לתת לכם כלים וידע, אשר יאפשרו לכם לשמור על כל הזכויות שלכם.

עורך דין דיני צבא

‏המערכת המשפטית ‏ ‏בתוך תחומי צבא הגנה לישראל היא מערכת עצמאית שאינה קשורה בכלל למערכת ‏המשפט הישראלית לאזרחים. כלומר ברגע שאתם נכנסים אל תוך הצבא, אתם נדרשים לעמוד בחוקים ותקנות חמורים יותר אשר מתאימים לסגנון החיים בתוך הצבא. כמו כן, ברגע שבו אתם מבצעים עבירה על החוק הצבאי, אתם נשפטים בתוך המערכת הצבאית ובהתאם לתנאים של המערכת. בדיוק מהסיבה הזו, כאשר אתם נמצאים במצב משפטי מורכב, אתם חייבים לקבל את העזרה של עורך דין דיני צבא אשר ‏מכיר לעומק את החוק הצבאי ויכול לעזור לכם לאורך הדרך. אנחנו, אנשי הצוות של משרד עורכי הדין אביעד רייפר, יכולים לעזור לכם לקבל שירותי עורך דין דיני צבא מקצועיים לכל סיטואציה משפטית שבה אתם מוצאים את עצמכם.

‏הכלים שעומדים לרשותו של עורך דין דיני צבא

‏בדומה לעבודה של עורך דין בתחום הפלילי האזרחי, גם עורך דין דיני צבא יכול לעזור לכם לטפל במצב הכללי שלכם בצורה אחראית ורצינית. קודם כל, על בסיס שנים רבות של ידע בתחום המשפטי, ‏עורך הדין מכיר את ‏כל סעיפי האישום ‏השונים והוא יודע איך להתמודד איתם. אבל מעבר לכך, כאשר אתם מקבלים ייעוץ משפטי של עורך דין דיני צבא, אתם מגיעים מוכנים יותר לשלב החקירה ואתם יכולים לשמור על הזכויות שלכם גם כאשר החקירה היא קשה ומורכבת מאוד. לפיכך, יהיה קל יותר לשמור על קו ההגנה המתאים ולתת לכם את העונש העולם למצב, על ידי בית המשפט הצבאי.

‏התכוננו להתמודד עם האישומים שלכם

‏ככל שמדובר על כתב אישום חריף יותר ‏ועל סיטואציה משפטית מורכבת יותר, כך תהליך ההכנה שאתם צריכים לעבור ביחד עם אנשי הצוות המקצועי של משרד עורכי הדין אביעד רייפר, הוא תהליך מורכב יותר. לכן, אתם צריכים לקחת את הזמן ולתת לצוות המקצועי את כל המידע שיש לכם כדי שהם יצליחו לבנות את קו ההגנה ולתת לכם את הזמן להתכונן לכל שלב בדרך, ‏עד שתקבלו את פסק הדין שמגיע לכם לקבל.

עורך דין לענייני צבא

השירות הצבאי הוא עניין מאוד מורכב מבחינתם של חיילים רבים. אם אתם נמצאים כרגע בשירות הצבאי שלכם, אתם עלולים למצוא את עצמכם מתמודדים עם אתגרים שקשורים למגוון רחב מאוד של בעיות. אם אתם מוצאים את עצמכם במצב שבו אתם מסתבכים פלילית בצבא, אתם לא יכולים להרשות לעצמכם ‏לעשות טעויות ואתם מבינים שמדובר על החלטות קשות ומורכבות אותן אתם צריכים לקחת בקצב מהיר מאוד. לכן, חשוב לפנות לעזרתו של עורך דין לענייני צבא כבר בשלבים הראשונים כדי לקבל את הייעוץ המשפטי הדרוש לכם ולהצליח ‏לשמור על האינטרסים שלכם. אנחנו, אנשי הצוות המקצועיים של משרד עורכי הדין אביעד רייפר, יכולים לעזור לכם לקבל שירותי עורך דין לענייני צבא על בסיס שנים רבות של ניסיון בתחום, ומתוך מחשבה על הצרכים המיוחדים של התיק שלכם.
לחץ כאן

עורך דין לענייני צבא, עוזר לכם ‏בתיקים מורכבים

יש כל מיני סיטואציות במהלך השירות הצבאי שבהן אתם עלולים למצוא את עצמכם בתוך חקירה פלילית. למשל, אם ביצעתם עבירה על פקודת הסמים של הצבא או שאתם לא יכולים להתמודד עם האתגרים של השירות הצבאי וניסיתם להשתמט. ככל שמדובר על תיק מורכב יותר ברמה המקצועית, כך אתם חייבים לפנות ולקבל את שירותו של עורך דין לענייני צבא בשלב מוקדם יותר של הדרך. הכלים שעומדים לרשותו של עורך דין שלכם הם מגוונים ‏מאוד, ‏והוא יכול למצוא פתרונות לבעיות שאתם לא מצליחים לפתור, על בסיס הניסיון המקצועי שלו בתחום הפלילי ובדיני צבא. לכן, הדבר החכם ביותר שאתם יכולים לעשות הוא להסביר את התמונה ‏במלואה לעורך דין שלכם, ‏ולפעול בדיוק על פי הייעוץ המקצועי שהוא נותן לכם.
לחץ כאן

תכנון נכון של ההתמודדות שלכם

בין אם מדובר על חקירה במשטרה הצבאית או על התמודדות עם מערכות החוק בתוך הצבא, ברגע שבו אתם נמצאים על מסלול התנגשות עם המערכת, אתם חייבים לקבל עזרה. אנחנו, אנשי הצוות המקצועי של משרד עורכי הדין אביעד רייפר, נלמד את המצב המשפטי שלכם ונעזור לכם למצוא את הפתרונות הנכונים כדי להגיע לעמק השווה עם הצבא.
לחץ כאן

עורך דין צבאי מומלץ

המערכת הצבאית דורשת מכל חיל וקצין להתמודד עם שורה ארוכה של חוקים ופקודות בכל רגע בשגרת היום יום. כלומר, כל טעות שאתם עושים עלולה להיות קטלנית ואתם חייבים לשמור כל הזמן על רמת ערנות גבוהה מאוד. ‏אבל מה קורה עם עשיתם טעות? כזו שעלולה להשפיע על החיים של אנשים אחרים או שלכם? ואתם עולים למשפט או שאתם נכנסים לחקירה? כמובן שמדובר על מצב לא נעים בכלל ואתם לא יודעים איך להתמודד עם הסיטואציה בעצמכם, ולכן אתם רוצים לפנות לעזרת עורך דין צבאי מומלץ אשר יודע לתת לכם כלים ‏לכל בעיה לאורך הדרך. אנשי הצוות המקצועיים של משרד עורכי הדין אביעד רייפר, יכולים לעזור לכם לקבל את השירות של עורך דין צבאי מומלץ, ‏כך שאתם תצליחו להתמודד עם המצב בצורה הטובה ביותר.
לחץ כאן

עורך דין צבאי מומלץ לניהול חקירה ‏ששומרת עליכם

אם ניקח למשל מצב תיאורטי שבו אתם נאשמים בגניבה של נשק מתוך הבסיס ואתם נמצאים בחקירה, כל מילה שלכם עלולה להשפיע על התוצאות של החקירה ועל כתב האישום בסופו של יום. ‏כלומר, כבר בשלבים הראשונים של האירוע המורכב, אתם חייבים לפנות לעזרתו של עורך דין צבאי מומלץ אשר מכיר את כל ‏דרכי החקירה המקובלות ויודע איך לעזור לכם לשמור על הזכויות שלכם באופן הנכון ביותר לאורך הדרך. במקביל, עורך דין כבר מתחיל לחפש את הדרכים לבנות את קו ההגנה במצב החדש שנוצר, הן מתוך חומר הראיות והן מתוך ‏מידע שיש לכם על המצב.
לחץ כאן

האחריות שעוזרת לכם לשמור על הזכויות שלכם

כאשר אתם לוקחים אחריות על המצב, ומתמודדים ביחד עם עורך דין, אתם יכולים לשפר את המצב המשפטי שלכם לאין שיעור. בוודאי כאשר יש לכם מידע נוסף שצריך להציג בפני אנשי הצוות של החקירה וכאשר אתם באמת מאמינים שיש ממש בטענות שלכם. לכן, אתם רוצים לעבוד ביחד עם הצוות המקצועי של משרד עורכי הדין אביעד רייפר על מנת ‏להציג את התמונות שלכם ולקבל את הייצוג המשפטי שמגיע לכם לאורך הדרך.
לחץ כאן

עורכי דין צבאיים

כל הסתבכות פלילית היא אתגר מורכב. על אחת כמה וכמה כאשר אתם מתמודדים עם אתגרים בתוך המערכת הצבאית הנוקשה, ויש לכם מעט מאוד כלים להצליח להתמודד עם הסיטואציה. ככל שמדובר על ‏תיק פלילי משמעותי יותר, כך אתם נדרשים לקחת אחריות בשלב מוקדם יותר של הדרך וחייבים לעשות הכל על מנת לדאוג לאינטרסים שלכם בצורה המקצועית ביותר. לכן, חשוב לפנות לעזרתם ‏של עורכי דין צבאיים ‏מקצועיים, אשר יודעים איך לעזור לכם להתמודד עם הסיטואציה, ומסוגלים לקחת על עצמם את האחריות של התיק שלכם. אנחנו, ‏אנשי הצוות של משרד עורכי הדין אביעד רייפר מבינים עד כמה מאתגרת היא ההתמודדות עם המערכת הצבאית, ואנחנו נעזור לכם לקבל ייעוץ של עורכי דין צבאים מן השורה הראשונה, כדי שתוכלו לשמור על הזכויות שלכם.
לחץ כאן

מה הם תחומי האחריות של עורכי דין צבאיים?

על-פי רוב, עורכי דין צבאיים ‏מתעסקים בכל קשת האישומים הקשורה ‏לדין הפלילי הצבאי. החל מרשלנות בשדה הקרב ועד לטיפול בתיקים בתחום ההשתמטות מן השירות הצבאי, בכל פעם שאתם צריכים לעמוד מול הפרקליטות הצבאית ובית המשפט הצבאי, עורך דין בעל ניסיון בתחום יודע לתת לכם את הייעוץ המשפטי שמגיע לכם לקבל. כמו כן, ‏פעמים רבות השירות של עורך דין מומחה בתחום הצבא עוזר לכם גם להתמודד עם חקירות שלא קשורות אליכם. למשל, אם אתם עדים בחקירה בנוגע לגנבת נשק מן הבסיס שלכם, אז אתם רוצים לעשות הכל על מנת להיות מוכנים לחקירה ולהתמודד עם ‏כל שאלה בצורה אחראית.
לחץ כאן

צריך להיות מוכנים כדי להתמודד עם אנשי מקצוע בתחום הפלילי

כאשר אתם נכנסים בפעם הראשונה בחיים שלכם אל תוך חדר החקירות ואתם מוצאים את עצמכם במצב של חוסר עונים אונים, ‏אתם עלולים לומר דברים שאתם פשוט לא עומדים מאחוריהם. ‏כך שחשוב לכם מאוד לדעת איך לגשת לאתגר כזה בצורה מסודרת ואתם יכולים לקבל את ההדרכה שאתם צריכים מאנשי הצוות המקצועיים של משרד עורכי הדין אביעד רייפר, ‏אשר יכינו אתכם לחקירה בצורה המקצועית ביותר על בסיס שנים רבות של ניסיון.
לחץ כאן
הקודם
הבא

מאמרים נוספים

הטרדות מיניות

עורך דין הטרדות מיניות בשנים האחרונות, המודעות של נשים וגברים במרחב הציבורי להתמודדות עם הטרדות מיניות רק הולכת ועולה. יש...
המשך קריאה

טיפול בחיילים מתקשים או במלש"ב

טיפול בחיילים מתקשים או במלש"ב לפני גיוס: רבים הם המלש"בים אשר לא צלחו בחייהם מסגרת, נפלטו ממסגרות לימודיות בזו אחר...
המשך קריאה

הסדר מותנה

חשודים בפלילים? כל מה שרציתם לדעת על הסדר מותנה  אם נחשדתם בביצוע עבירות קלות, יתכן שתוכלו לסגור על תנאי את...
המשך קריאה

עבירות מין

עו"ד רייפר מייצג לקוחות טרום חקירה לאחר הגשת תלונה על פגיעה מינית, מכווין אותם במהלך החקירה בשלבי המעצר, מטפל בהם...
המשך קריאה

עבירות תעבורה

עו"ד רייפר מטפל בכל תיקי התעבורה לפני חקירה, מספק ייעוץ במהלך חקירה ועוסק בייצוג לאחר חקירה ובעת הגשת כתב אישום....
המשך קריאה

אלימות במשפחה

עו"ד רייפר מספק ייעוץ והדרכה בטרם חקירה לאחר הגשת תלונה על אלימות במשפחה, מייצג בהליכי מעצר במסגרת התיק עצמו, מטפל...
המשך קריאה
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support

זקוקים לייעוץ משפטי?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם