עבירות סמים

עו"ד רייפר מייצג לקוחות בהליכי טרום חקירה, חקירה ולאחר חקירה (הגשת כתב אישום) ומטפל בסגירת תיקים בגין עבירות סמים באמצעות בדיקת חוקיות הליכי החקירה, שרשרת הסם, סוגו וכמותו. כמו כן, הוא מתמחה בייעוץ ובייצוג בהליכים משפטיים למען זיכוי הנאשם בעבירות סמים, או לשם שיקום הנאשם המכור לסם במסגרות פתוחות וסגורות, ופועל לסיום התיק ללא מאסר לנאשם ואף בדרך של מבחן טהור לאחר הליך שיקומי של גמילה.

השירות כולל הפנייה של הלקוח למסגרת לאחר בחינת התאמתו, ליווי בהליכי הבדיקה ועד לקליטה במוסד, תמיכה וליווי במהלך תקופת הטיפול עד לסיומה וטיפול בקבלת תזכיר משירות המבחן המלמד על הליך טיפולי מוצלח ומבחן טהור.

עורך דין לענייני סמים

‏רגע אחד של חוסר תשומת לב או חיים שלמים של שימוש בסמים באופן קבוע- זה לא משנה מה הביא אתכם למצב שבו אתם נמצאים כעת, אבל אם אתם בחדר החקירות ואתם מואשמים ‏בעבירות של סחר בסמים או שימוש בסמים, יש לכם בעיה קשה מאוד. לכן, אתם רוצים לעשות הכל על מנת לקבל את הייעוץ המקצועי של עורך דין ‏לענייני סמים מומחה בתחום, ויפה ‏שעה קודם, כדי להבין איך צריך להתמודד עם המצב החדש ומה הם הכלים שעומדים לרשותכם לאורך כל שלב בדרך. אנחנו, ‏אנשי הצוות המקצועי של משרד עורכי הדין אביעד רייפר, יכולים לעזור לכם לקבל שירותי עורך דין לענייני סמים ‏אשר מבוססים על שנים רבות של ניסיון בתחום, ומתאימים למצב שבו אתם נמצאים כעת.

עורך דין לענייני סמים – בונה את קו ההגנה מן הרגע הראשון

‏כבר ברגע הראשון שבו אתם מרימים את הטלפון ומבקשים את העזרה של עורך דין לענייני סמים, ‏עורך דין שלכם מתחיל לתכנן את קו ההגנה. במקרים רבים, בחקירה עולות טענות קשות מאוד ואתם צריכים לדעת איך להתמודד איתן בצורה הנכונה ביותר, כדי לשמור על טווח תמרון נכון מבחינת חומרי החקירה. ועל כן, ההדרכה לקראת החקירה של עורך הדין שלכם, ‏מסבירה לכם איך בדיוק אתם צריכים לפעול ואיך לענות על השאלות בצורה הנכונה אשר ‏שומרת על האינטרסים שלכם, ‏לאורך כל שלב בדרך ודואגת להציג אתכם באור הכי חיובי שיש. מכאן והלאה, עורך דין דואג לבנות את קו ההגנה הגיוני ביותר ולתת לכם את הזכות לקבל הליך משפטי הוגן לפי החוק.

‏טיפול מקצועי בכל שלבי הדרך

‏היכולת של עורך דין מומחה בתחום הסמים לתת לכם פתרונות היא עניין של ניסיון. ולכן אתם רוצים שעמוד לצידכם צוות מקצועי ומנוסה. הצוות של משרד עורכי הדין אביעד רייפר, ‏יעמוד בציפיות שלכם בצורה הטובה ביותר ואף מעבר לכך לאורך כל שלב בדרך, ‏כאשר אתם מתחילים לעבוד יחד. מכאן והלאה, אנשי המקצוע כבר יעשו את העבודה הקשה וידאגו ‏לתת לכם את הייצוג המשפטי שמגיע לכם לקבל כמו כל אזרח אחר.

עורך דין סמים

‏באופן כללי השימוש בחומרים אסורים במדינת ישראל הוא אחד מתחומי האכיפה הכי מורכבים של המשטרה ושל מערכות החוק בשנים האחרונות. בין אם מדובר על סוחרי סמים כבדים או על ‏צרכנים פרטיים, המשטרה ובית המשפט עושים המון מאמצים על מנת לתפוס אנשים שעוסקים בסחר בסמים ‏או בשימוש בסמים, ‏שלא כחוק. אם אתם מוצאים את עצמכם במצב שבו אתם בחדר החקירות או מתמודדים עם כתב אישום בגלל שימוש בסמים, הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות הוא לפנות לעזרתו של העורך דין סמים מקצועי, ‏מתוך משרד עורכי הדין אביעד רייפר, ‏אשר יכול לתת לכם את הכלים להתמודד עם המצב המורכב, ‏על בסיס שנים רבות של ניסיון בתחום וידע משפטי נרחב.

‏מהו התפקיד של עורך דין סמים?

‏באופן כללי, התפקיד של עורך דין סמים הוא קודם כל לדאוג לייצג את הלקוח ‏בכל שלב של הדרך. כלומר, כאשר אתם מוזמנים לחקירה במשטרה או נעצרים ברחוב עם כמה גרמים של חשיש, ‏יש לכם את הזכות לראות עורך דין ואתם חייבים לדאוג לאינטרסים שלכם קודם כל, לפני שאתם משתפים פעולה עם המשטרה. כמו כן, עורך דין סמים בונה את קו ההגנה שלכם כאשר אתם מגיעים לבית המשפט והוא דואג ‏להציג בשפה משפטית ברורה את הטענות שלכם, כדי להסביר לבית המשפט מדוע בחרתם להתנהג באופן שבו התנהגתם לאורך הדרך. ‏כלומר, בשורה התחתונה, עורך דין הוא איש הסוד שלכם והוא זה שדואג לשמור על האינטרסים שלכם כאשר המצב המשפטי הופך למורכב מאוד.

‏בחירת איש המקצוע הנכונה ביותר לכם

‏כמו שאתם בוודאי מצליחים להבין, על מנת להתמודד עם עבירות סמים קשות אך גם עבירות סמים קלות צריך לקבל את הייעוץ מקצועי של עורך דין מומחה בתחום, כבר בשלבים הכי ‏מוקדמים של התהליך. ‏ ‏לכן, חשוב לכם לפנות לצוות המקצועי של משרד עורכי הדין אביעד רייפר על מנת לקבל את הפתרון הנכון ביותר למצב שלכם, על בסיס שנים רבות של ניסיון מקצועי בתחום ומתוך מחשבה על דרכי פעולה יצירתיות.

עו"ד עבירות סמים

לפעמים, טעות אחת שאתם עושים יכולה לשנות את כל החיים שלכם מן הקצה אל הקצה. בוודאי כאשר מדובר על הסתבכויות בתחום הסמים המסוכנים, המשטרה ורשויות אכיפת החוק דואגות לשמור על סטנדרט גבוה מאוד ואם אתם מוצאים את עצמכם בחדר החקירות, כנראה שיש לכם בעיה קשה. הדבר אומר שאתם חייבים להרים טלפון אל משרד עו״ד עבירות סמים ‏בהקדם האפשרי ולדאוג לקבל ייעוץ עוד לפני שאתם ‏מתחילים את החקירה ואומרים דברים שעלולים לסבך אתכם. כדי שתדעו מהן הזכויות שלכם לפי החוק, ‏מומלץ לעבוד עם אנשי הצוות המקצועי אם של משרד עורכי הדין אביעד רייפר, ‏אשר יכולים לאפשר לכם לשאול את כל השאלות מבעוד מועד ולקבל את הייעוץ המשפטי הדרוש לכם על בסיס שנים רבות של ניסיון מקצועי בתחום.
לחץ כאן

היכולות של עו״ד עבירות סמים – לעזור לכם להתמודד עם האתגר

במידה מסוימת, הסיבה המרכזית ‏אשר גורמת לכם לפנות לעזרתו של עו״ד עבירות סמים, ‏ ‏היא כמובן הרצון שלכם למצוא את הדרך הטובה ביותר להתמודד עם בית המשפט ‏אשר מנסה להרשיע אתכם בעבירות שהרשויות לא מקלות בהן ראש. ‏לכן, אתם מחפשים לעבוד עם עורך דין אשר מכיר גם את החוק אבל גם את הפסיקות הכי עדכניות בתחום של פקודת הסמים בישראל. כך אפשר יהיה לחשוב בצורה יצירתית על קו ההגנה שלכם ולהצליח לשמור על הזכויות שלכם אפילו אם אתם לא מאמינים שאפשר להוציא אתכם מהבוץ. עורך דין טוב הוא אדם שמבין עד כמה מורכב המצב ויכול לעשות את כל המאמצים על מנת לפתור את הבעיה בשבילכם.ֿ
לחץ כאן

אל תחששו לשאול שאלות לאורך הדרך

היכולות המקצועיות של עורך דין שלכם לתת לכם פתרונות, תלויות בשיתוף הפעולה שלכם. ולכן במובנים רבים, אתם צריכים להרגיש בנוח לשאול את כל השאלות כאשר אתם עובדים עם הצוות המקצועי של משרד עורכי הדין אביעד רייפר. אנחנו נעשה את כל המאמצים על מנת לתת לכם תשובות נכונות ולעזור לכם להבין מהי המטרה של כל שלב בדרך, עד שאתם תקבלו את הפתרון הנכון ביותר למצב שלכם.
לחץ כאן

עורך דין עבירות סמים

אם האופן שבו אתם מנהלים את שגרת החיים שלכם, מערב כמעט ‏באופן קבוע שימוש בסמים, צריכה של סמים או סחר בסמים במידה כזו או אחרת, אתם בוודאי יודעים שאם אתם נתפסים על ידי רשויות אכיפת החוק בישראל, יש לכם בעיה קשה מאוד ואתם חייבים לדעת איך להתמודד עם הבעיה הזו. אחת הדרכים הטובות ביותר לשמור על הזכויות שלכם ‏כאשר אתם נמצאים בחקירת משטרה, היא לפנות לעזרתו המקצועית של עורך דין עבירות סמים בשלב מוקדם של הדרך, ולדאוג ‏לקבל את הייצוג משפטי המקצועי אשר מגיע לכם לקבל. ‏אנחנו, אנשי הצוות של משרד עורכי הדין אביעד רייפר, יכולים לעזור לכם לקבל את הליווי של עורך דין עבירות סמים, ‏בעל שנים רבות של ניסיון, כדי לשמור על האינטרסים שלכם לאורך הדרך.
לחץ כאן

ליווי של עורך דין עבירות סמים – בבית המשפט

עורך דין עבירות סמים הוא איש מקצוע אשר יכול לתת לכם את הליווי שאתם צריכים לקבל בסיטואציות שונות. במיוחד אם כבר מצאתם את עצמכם במצב בו מוגש נגדכם כתב אישום ואתם עומדים לדין חשוב ביותר שתקבלו את הייעוץ המקצועי של עורך דין עבירות סמים ויפה שעה קודם. עורך דין בונה את הטענות המשפטיות שלכם, והוא עוזר לכם לקבל החלטות חשובות לאורך הדרך, גם על בסיס הניסיון שלו אבל גם על בסיס פסיקות קודמות שהוא מכיר ויכול לשאוב מהן מידע על המצב שלכם ועל דרכי ההתמודדות אל מול המערכת.
לחץ כאן

האינטרס שלכם הוא לקבל עזרה בשלב מוקדם

ככל שאתם פונים לעזרתו של איש מקצוע בשלב מוקדם יותר של הדרך, כך יהיה לכם קל יותר להתמודד עם אישומים קשים ומורכבים יותר. ‏לכן, אתם רוצים לעשות הכל על מנת לאפשר לצוות המקצועי של משרד עורכי הדין אביעד רייפר לקבל את האחריות על התיק שלכם ולדאוג לאפשר לכם התייעצות על פי חוק גם כאשר אתם נמצאים בתוך חדר החקירות. אנחנו, נעשה את כל המאמצים על מנת לדאוג לכם, ולאפשר לכם לקבל את העונש המינימלי שמגיע לכם לפי החוק ולא מעבר לכך.
לחץ כאן
הקודם
הבא

מאמרים נוספים

הטרדות מיניות

עורך דין הטרדות מיניות בשנים האחרונות, המודעות של נשים וגברים במרחב הציבורי להתמודדות עם הטרדות מיניות רק הולכת ועולה. יש...
המשך קריאה

טיפול בחיילים מתקשים או במלש"ב

טיפול בחיילים מתקשים או במלש"ב לפני גיוס: רבים הם המלש"בים אשר לא צלחו בחייהם מסגרת, נפלטו ממסגרות לימודיות בזו אחר...
המשך קריאה

הסדר מותנה

חשודים בפלילים? כל מה שרציתם לדעת על הסדר מותנה  אם נחשדתם בביצוע עבירות קלות, יתכן שתוכלו לסגור על תנאי את...
המשך קריאה

עבירות מין

עו"ד רייפר מייצג לקוחות טרום חקירה לאחר הגשת תלונה על פגיעה מינית, מכווין אותם במהלך החקירה בשלבי המעצר, מטפל בהם...
המשך קריאה

עבירות תעבורה

עו"ד רייפר מטפל בכל תיקי התעבורה לפני חקירה, מספק ייעוץ במהלך חקירה ועוסק בייצוג לאחר חקירה ובעת הגשת כתב אישום....
המשך קריאה

אלימות במשפחה

עו"ד רייפר מספק ייעוץ והדרכה בטרם חקירה לאחר הגשת תלונה על אלימות במשפחה, מייצג בהליכי מעצר במסגרת התיק עצמו, מטפל...
המשך קריאה
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support

זקוקים לייעוץ משפטי?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם